Vyhledávání


Kontakt

Kadeřnictví Marcela Knoblochová
Příkrá 282/6
Praha 4
14700

+420 776 717 075

E-mail: marcela@kadernictvi-marcelaknoblochova.cz

 

 Krása a vlasy Marcela Knoblochová Davines comfort zone 

   PŘEJDĚTE NA E-SHOP S DAVINES A [ comfort zone ]

 

>>> Krasa-a-vlasy.cz <<<

 

Tento web je zaměřen na nabídku vynikající italské profesionální značky Davines a poradenství spojeným s vlasy, vlasovou pokožkou a péčí o sebe, a nově [ comfort zone ] i kosmetické značky   pocházející z laboratoří Davines, jež je zaměřena na péči o pkožku opět díky vysokému podílu přírodních složek a nejmodernějších technologií.

Chod tohoto webu má na starosti Marcela Knoblochová, kadeřnice, která je již 20 let nadšená svou prací a vším s ní související.

Neváhejte se na Marcelu obrátit v případě jakýchkoli dotazů na přípravky Davines a jejich použití, nebo pro doporučení řešení konkrétních problémů Vašich vlasů a vlasové pokožky.

 

Pleťová a tělová kosmetika [ comfort zone ] propojující péči o tělo i duši, jež vznikla na základě dlouhodobého vědeckého výzkumu a lidských tradičních zkušeností s rostlinnými výtažky a jejich působení na pokožku.

 

Věnujte pozornost řadě přípravků AUTHENTIC , jež je určena pro krásu a potěšení z tváře/ vlasů/ těla, obsahuje 98 - 100% přírodních složek a neobsahuje sulfáty, parabeny, umělá barviva, silikony a minerální oleje, PEG deriváty, lauryl-sírany a SLES (Laurethsulfát sodný).

 

Neměl by Vám rozhodně uniknout OI/ Oil Davines - Olej - Absolutně zkrášlující elixír! Naprosto úžasný produkt! Nejprodávanější produkt Davines na světě!

OI / olej Davines je obohacen o výtažky z oreláníku barvířského. Vlasům dodává extra výjimečnou jemnost a lesk bez zatížení vlasů. Zabraňuje zacuchání vlasů a působí proti jejich krepatění ve vlhkém prostředí. Působí proti volným radikálům, má intenzivní antioxidační účinky. Chrání vlasovou strukturu a bonusem je, že zkracuje dobu vysoušení - ocení nejen majitelé dlouhých vlasů. Mnoho zákazníků po použití Oleje Davines rozlišuje svou péči o vlasy "před a po" používání Oleje Davines!

 

Věnujte pozornost i řadám péče o vlasy a vlasovou pokožku a stylingovým řadám:

NaturalTech - moudrý recepis, přirozené řešení - léčebné produkty pro každý problém s vlasy či vlasovou pokožkou

Essential Hair Care - řada produktů pro denní péči o vlasy

OI / Olej Davines - absolutně zkrášlující elixír - řada produktů s obsahem výtažků z oreláníku barvířského

Alchemic System - tónovaná péče pro podporu krásné barvy vlasů a jejich zdraví, přímé pigmenty pro kreativní barvení vlasů

SU - Sluneční řada - ochranná a pečující řada pro péči o vlasy namáhané sluncem, solí, ale i chlórem

More Inside - stylingová řada kladoucí důraz na složení svých produktů a jejich účinek s ohledem na kondici vlasů

 

Inspirujte se Davines: Nulový dopad - 100% čistá a obnovitelná energie

Nakupování obecně, koupě novin, řízení automobilu, sledování televize: každá lidská aktivita produkuje emise oxidu uhličitého. Průměrný Ital vyprodukuje 21 kilogramů CO2 každý jeden den. Planeta se nemůže s těmito důsledky nadále vyrovnávat: lidská spotřeba přírodních zdrojů nyní převyšuje kapacitu naší planety k jejich obnově. Proto je životně důležité, abychom usilovali o takový životní styl, který vyrovnává emise CO2 - cíl, který závisí na praktikách výrobních a servisních společností.

Abychom mohli vyrovnávat náš dopad na životní prostředí, spojili jsme se se společností LifeGate, hlavním italským dodavatelem obnovitelné energie, firmy, která řídí značku "Impatto Zero" (Nulový dopad). Prakticky to znamená, že náš obchod je zásoben 100% čistou energií. Energie, kterou kupujeme od LifeGate přes lokálního distributora, je produkována slunečním zářením, větrem, vodou a zemí. Nevyčerpatelné zdroje energie, které nevypouštějí CO2, neznečišťují a jsou konstantně obnovovány. Využívání obnovitelných zdrojů se dotýká každého výrobku, který společnost Davines vytvoří, navrhne a vyrobí v naší rodinné výzkumné laboratoři a sídle v Parmě v Itálii.

 

Produkty s nulovým dopadem

V roce 2005 ve spolupráci se společností LifeGate jsme adoptovali politiku nulového dopadu pro naší řadu Essential Hair Care. Ve skutečnosti to znamená, že emise oxidu uhličitého uvolněného při výrobě obalů této řady jsou kompenzovány ochranou a zalesňováním přírodních rezervací v Itálii a Kostarice, jak je ustanoveno v Kjótském protokolu. Tímto způsobem pomáháme rozvíjet vegetaci potřebnou k obnově kyslíku využitého ze životního prostředí. Davines se již podílel na vytvoření či ochranně 999 502 m2 zeleně, která vyrovnává 880 188 kg CO2.

 

EKO - BALENÍ - Obal je také faktor v udržitelnosti

Věci, které děláme, aby naše balení bylo přátelské k životnímu prostředí:

  • použití 100% nízkohustotních plastů (např. Davines Essential Hair Care řada), proto používáme minimální množství plastu nutného k pojmutí a ochraně produktu.
  • použití pouze primárních obalů bez kartonů. Pokud je použití kartonů nutné, pak využíváme pouze kompostovatelné.
  • tištění několikastránkových etiket s instrukcemi použití v několika jazicích, než použití vnějších kartonů.
  • kontrola kvality, abychom se vyhnuli chybám ve výrobě, vratkám a reklamacím.
 
 
 
V roce 2016 společnost Davines získala certifikát B-corp díky vysokému skóre v hodnocení celé společnosti a jejího sociální a enviromentální výkonnosti.
V roce 2020 toto skóre ještě zvýšila.

 

Navštivte Krasa-a-vlasy.cz a užívejte si krásných vlasů s Davines.