Vyhledávání


Kontakt

Kadeřnictví Marcela Knoblochová
Příkrá 282/6
Praha 4
14700

+420 776 717 075

E-mail: marcela@kadernictvi-marcelaknoblochova.cz

A NEW CLOUR Davines - bez amoniaku - aktualizováno

27.04.2014 16:20

Nová barva od Davines

V přirozených, módních

i extravagantních odstínech v síle pastelu i intenzivním tónu!

Davines představuje nový způsob barvení bez amoniaku. Revoluční systém, který nabízí nekonečné možnosti.

Svět nových možností otevírající se pro salony a jejich klienty, vzácný dar k získání barevných nuancí, které obyčejně jen příroda dokáže vytvořit ze směsi kreativity a až vědecké důmyslnosti.

A NEW COLOUR - inspirována multi-barevným světem hmyzu s jeho vznešeným spojením tvarů, barev a světla a vědeckého potenciálu karotenoidů a melaninů (přírodní barviva rostlinného i živočišného původu), Davines pro salony obrátil svět barvení vzhůru nohama, konečně nabídka způsobu, jak pracovat s čistou barvou a transformovat ji do zcela nových výsledků s maximálním komfortem pro zákazníky, a to při plném respektování vlasové struktury.

Autentický znak udržitelné krásy, A NEW COLOUR je inovativní systém o 3 komponentech, pro trvalé barvení se skutečně mimořádnými výsledky, které se vyvarují užití amoniaku, s využitím vlastností pečlivě vyvážených přírodních účinných látek. Univerzální systém navržený pro cílenou práci, zajišťující vynikající výkon s extrémní jednoduchostí použití a bez poškození, ať už tento systém zahrnuje bílé vlasy, zesvětlení či ztmavení nebo odrážející změnu.

Silnou stránkou těchto preparátů jsou stejná barviva jaké používá příroda, jež vytvářejí svou barevnou nádheru den po dni: karotenoidy - rostlinné pigmenty s antioxidačními vlastnosmi (které ovlivňují zbarvení různých tvorů včetně hmyzu), rostlinný malanin - antioxidant účinný proti volným radikálům, získaný z palmy datlovníku.

Pro vytvoření alkalického prostředí ve vlase, nezbytné pro pronikání pigmentů, Davines laboratoře nahradily čpavek (amonium) monoethanolaminem (MEA), vodě-rozpustnou, biologicky odbouratelnou, přírodní látkou, zcela bez zápachu, umocněnou součinností s metasilicate, křemičitým činidlem s pozoruhodnou kapacitou lomu světla.

Revoluční vzorec, který představuje zvrat ve službách barvení, kladoucí důraz na stylistovu kreativitu a zjednodušení techniky s jistotou výsledku s mnoha pozitivními body: služba, která je příjemná a šetrná, bez předchozích nepříjemných efektů a pachů; účinek barev - sametové, intenzivní a mnohostranné; mnohasmyslová fascinace vlasy, které jsou poddajné, hydratované a trvale lesklé.

A NEW COLOUR vysoce výkonná, plně uspokojující potřebu v salonu nalézt produkty a služby, které jsou bezpečné, příjemné a inovativní.

A NEW COLOUR je k dispozici ve 43 odstínech, přichází zabalená v nekonvenčním a rafinovaném stylu, svěřující svou barevnou zprávu kontrastní černé a bílé, vysloveně bez barvy, jež dává obalu nadčasovou důstojnost a otevírá až nekonečné množství kreatvních možností v neodolatelných tónech.

Pozornost věnovaná detailům etické a estetické hodnoty společnosti, zvláštní ručně navržená grafika, přísný výběr ekologicky udržitelných materiálů (hliník, PE, FSC - certifikovaný /za určitých podmínek produkovaný/ papír, inkousty na rostlinné bázi), důraz kladený na kvalitu a vědeckou preciznost v prémiovém složení.

Pozoruhodný, velmi povznášející výsledek, který díky A NEW COLOUR Davines posouvá barevné hranice dál než kdy předtím.

Zdroj: www.davines.com/ překlad Marcela Knoblochová/ 2012 Všechna práva vyhrazena

Náhled do ceníku barvení >>> A NEW COLOUR

Žádejte v Kadeřnictví - Marcela Knoblochová

Odkaz na video k prezentaci: A NEW CLOUR Davines