Vyhledávání


Kontakt

Kadeřnictví Marcela Knoblochová
Příkrá 282/6
Praha 4
14700

+420 776 717 075

E-mail: marcela@kadernictvi-marcelaknoblochova.cz

Alchemic System Davines - šampóny a kondicionéry s pigmenty

21.01.2013 11:56
S velikým potěšením Vám e-shop Krása a vlasy.cz a Kadeřnictví - Marcela Knoblochová představuje kompletní řadu

Alchemic System Davines

Alchemic System se skládá z šamponů a kondicionérů obsahující přímé pigmenty, které účinkují ve vlasech bez použití vyvýječe/ aktivátoru, a jež zvýrazňují/ ovlivňují přirozenou nebo chemickou barvu vlasů v tónu odpovídající volbě barevného směru jednotlivých produktů. Tyto produkty vynikajícím způsobem pečují nejen o zářivost barev vlasů, přírodních i barvených, ale i o jejich zdraví a krásu.

Donedávna byly v nabídce produktů Davines v české republice pouze dva produkty z řady Alchemic System, a to Alchemic Shampoo Silver a Alchemic Conditioner Silver vhodné k potlačení nežádoucích žlutých a zlatých odlesků ve vlasech, zejména u blond a světlých odstínů a u šedých vlasů.

V této chvíli máte k dispozici kompletní nabídku 6 odstínů šamponů a kondicionérů Alchemic System Davines:

 

Silver/ Stříbrný pro potlačení nežádoucích žlutých a zlatých tónů ve světlých odstínech či šedivých vlasech

 

Golden/ Zlatý pro zvýraznění zlatých a medových odstínů

 

Copper/ Měděný pro zvýraznění měděných odstínů

Red/ Červený pro zvýraznění červených odstínů

 

Tobacco/ Tabákový k zvýraznění středně až světle hnědých odstínů

 

Chocolate/ Pro tmavě hnědé až černé vlasy

"Slovo Alchemy pochází z arabštiny "Al-kimia" a znamená nejvyšší chemie. Alchemic řada představuje alchemickou zkušenost v pátrání po čistotě barvy prostřednictvím ušlechtilých pigmentů a jedinečnosti finální podstaty, tedy jeho složení."

Pigmenty obsažené v produktech zvýrazní barvu mezi jednotlivými barveními. Rozzáří přírodní barvu a zároveň vlasy posilují, chrání a dodávají lesk.

Šampon: Obohatili jsme složení o hydrolyzované mléčné proteiny k intenzivní ochraně a péči a panthenol pro hloubkovou hydrataci a lesk. Jemné tenzidy opatrně čistí vlas a barvu, zatímco estery olivového oleje obnovují přirozenou hydrolipidovou rovnováhu, zanechávají vlasy zdravé a chráněné.

Kondicionér: Je obohacený o hydrolyzované mléčné proteiny, hydratuje do hloubky, chrání a pomáhá proti roztřepeným konečkům. Přidali jsme barevné pigmenty, abychom zvýraznili a pomohli udržet barvu, a speciální pečující složky určené pro barvené vlasy, které chrání, zjemňují a dodávají lesk.

 

Poznámka na závěr

Má osobní zkušenost: Používám šampón a kondicionér v odstínu Tobacco. Jsem nesmírně spokojená především s lehkostí péče s jakou i jemnější vlasy tyto produkty skutečně nezatíží. Vlasy jsou báječně barevně i fyzicky oživené, vlemi příjemné na omak, lehké, lesklé, voňavé i po dvou dnech od mytí.

Mám dojem, že Alchemic System Shampoo a Conditioner jsou zatím tou nejlepší péčí pro mé vlasy!

(Mám hladké vlasy na lopatky, barvené přelivem A New Colour 7 s vyvýječem 10 vol., které si myji jednou za dva až tři dny, pokaždé vysouším s pomocí velkého kulatého kartáče a s použitím Oleje Davines nebo s More Inside Oil non Oil)

Vaše Marcela