Vyhledávání


Kontakt

Kadeřnictví Marcela Knoblochová
Příkrá 282/6
Praha 4
14700

+420 776 717 075

E-mail: marcela@kadernictvi-marcelaknoblochova.cz

Essential Hair Care

27.12.2014 19:16

Udržitelnost zaznamenává celkem nový význam, nezapomíná respektovat životní prostředí tím, že zamezuje zničení přírodních zdrojů.

Péče o vlasy Essential je denní řada produktů péče o vlasy, která je typickým představitelem značky Davines a stělesňuje hodnoty společnosti více než ostatní. Představuje zdravou duši projektu:. Každý produkt nabízí dokonalou rovnováhu mezi jeho funkcí, přírodou překypující velkorysostí.

Znovuzrozená řada je kombinací vědecké odpovědnosti laboratoří Davines, ochrany Středomořských řemeslníků a kulturního dědictví, s optimálními recepturami bez sulfátů a parabenů, pouze s přidaným působením vybraných aktivních složek pěstovaných v Itálii, které přispívají jak k udržování druhů zeleniny jimž hrozí zánik, tak k ochraně biologické rozmanitosti.

K posílení obnovení tohoto závazku začal Davines spolupracovat s neziskovou Slow Food Nadací pro biologickou rozmanitost vstupem do projektu Presidia; tato nezisková nadace chrání vybraná místa s cílem zajistit biologockou rozmanitost na Zemi tím, že spojuje ekologii, gastronomii, etiku a potěšení při jídle.

Výsledkem je, že každý z rodiny devíti produktů, obsahující jednu specifickou účinnou látku ze Slow Food prezidia, jež představuje příběh, tvář a jméno osoby, a která rostla v péči a zaujetí.

Udržitelnost zaznamenává celkem nový význam, který nezapomíná respektovat životní prostředí tím, že zamezuje zničení přírodních zdrojů.

Vyrábí se pouze s použitím energie z obnovitelných zdrojů, balení Essential Haircare řady je Zero Impact® - uhlíkově neutrální a je vytvořeno s použitím nezbytného minimálního množství potravinářských plastů.

Všechny emise oxidu uhličitého vznikající výrobou obalů jsou kompenzovány prostřednictvím příspěvků k tvorbě a ochraně lesů na Madagaskaru.

Receptury jednotlivých produktů jsou bez sulfátů a parabenů.

Přejít na Essential Haircare Krása a vlasy

Převzato z Davines.com/ překlad Marcela Knoblochová