Vyhledávání


Kontakt

Kadeřnictví Marcela Knoblochová
Příkrá 282/6
Praha 4
14700

+420 776 717 075

E-mail: marcela@kadernictvi-marcelaknoblochova.cz

GOLDESS Davines 2015

14.09.2015 10:50

Goldess nová kolekce Davines 2015

 

Jaký je barevný trend pro nadcházející sezónu? Několik tipů od kreativního koloristy velvyslanece Davines Edoardo Paludo, které si musíte přečíst!

Podzim se blíží: zde je několik tipů jak osvěžit barvu vlasů!

Podzim je ze své podstaty měsícem změny barvy vlasů: zatímco většina lidí se rozhodne pro tmavou barvu vlasů, nadcházející trend je slibnou výzvou i pro nejpřesvědčenější!

Povídali jsme si s naším mezinárodnímím velvyslancem učitelů tvůrčho barvení, Edoardo Paludo, abychom zjistili co je nového v barvení vlasů, jste připraveni dělat si poznámky?

Kde nacházíte svou tvůrčí inspiraci?

"Vždy jsem hledal inspiraci, ať už je to u lidí na ulici, nádherných přírodních živlů, které mě obklopují, nebo z kolekcí návrhářů, kde najdu vždy něco, co budu transformovat do vlasů.

Nejnovější kolekce Peter Pilotto probudila mé smysly a dala mi některé skvělé nápady pro barvy vlasů. Jeho přehlídkové molo bylo plné života, se zářivými barvami, asymetrických potisky a divokými grafikami.

Verner Panton, jeden z nejvlivnějších dánských designérů interiérů a nábytku 20. století, proslulého svými paletami živých a exotických barev, se stal předmětem zájmu mnoha mladých designérů vystavujících letos v Londýně a Tokiu. To je velmi strhující, skutečně obdivuji jeho práci.

Co očekáváte od nové sezóny v módě barev a jak ji interpretujete ve vaší práci?

"Mou největší předpovědí pro nadcházející sezónu je velká popularita bronzu, žlutého a růžového zlata a měděných odstínů. Tento efekt je poctou prvním paprskům slunečního světla, ještě prodchnutými náznaky noci a jemným třpytem narůžovělého rozbřesku. To je myšlenka nejnovější kolekce Davines GOLDESS, na které jsem pracoval s uměleckým ředitelem této značky, Angelo Seminara."

Tento vzhled je velmi přirozený a velmi nositelný v každodenním životě, které produkty pro domácí péči byste navrhl pro zachování barvy?

"Tento druh barvy vyžaduje správně zvolenou následnou péči, jako jsou šampony a kondicionéry z řady OI Davines, spolu s nově uvedenou řadou výrobků Davines Essential Haircare MINU, které byly navrženy speciálně pro barvené vlasy.

Zdroj: Davines.com, překlad Marcela Knoblochová

goldess davinesgoldess davines authorsgoldess davines