Vyhledávání


Kontakt

Kadeřnictví Marcela Knoblochová
Příkrá 282/6
Praha 4
14700

+420 776 717 075

E-mail: marcela@kadernictvi-marcelaknoblochova.cz

Inovace barev Mask with Vibrachrom Davines

05.06.2016 19:01

Mask Vibrachrome Davines

Oblékáte SVĚTLO. LESK

Krásná a bohatá intenzivní měď, barva silně kultovní a evokující ženskou krásu se silným charakterem. Inspirace vycházející z přírody, z intenzity požáru a barevných záblesků v nadčasově vlnitém vzhledu.

 

Mask Vibrachrome Davines

BARVY, tak intenzivní jako emoce. POCIT

Inspirací tohoto vzhledu vytvořeného s čokoládovými odstíny pochází z přírody a odvolává  se paletu hnědé, kterou najdeme v lese. Lehce vyfoukané větrem, vyjadřující intenzitu ukazující na mnoho barevné směry.

 

Jako hedvábí mezi prsty. POHLAZENÍ

Mnoho barevná variace teplých i studených blond tónů rozjasní tento nebeský vzhled, založený na harmonických horizontálních sekvencích pro extrémně měkký a žensky přírodní podzimní grafický efekt.

 

DLOUHTRVAJÍCÍ BARVY. ŽIVOT

Tento silně grafický vzhled je inspirován interiérovým designem, zvláště uvědomělou mnohobarevnou kombinací vytvářejících vzhled poskládaných různých druhů dřev. Ostré linie silně zdůrazňují dokonalou geometrii použitých barev, kdy každá z nich svou vlastní silou, přesto absolutně harmonizují.

Zdroj: davines.com / překlad: Marcela Knoblochová

 

Mask Vibrachrom Davines

Inovativní permanentní krémová barva s použitím technologie Vibrachrom, která nebyla nikdy dříve použita v kosmetickém světě. Vlasům dodává hloubkovou regeneraci a extra lesk, dlouhotrvající barvu, která lépe proniká do vlasové struktury. S nižším obsahem amoniaku, ideálně kryje bílé vlasy, mění barevné tóny.

Aktivní přírodní složky:

FOSFOLIPIDY - Aktivní složka, která nikdy dříve nebyla použita v kosmetickém průmyslu, díky níž vzrůstá propustnost pigmentu do vlasové struktury. Vlasy se více lesknou a sjednocuje se barva rovnoměrněji i na porézních a bílých vlasech. V rámci výzkumů v textilním světě bylo objeveno, že fosfolipidy zvyšují intenzitu barvy.

PEČUJÍCÍ PRVEK BOHATÝ NA OMEGA-9 (ω-9) - zajišťuje tvorbu lipidového filmu, který chrání, uhlazuje a vyživuje vlasy posilováním vnitřního a vnějšího lomu světla. Omega-9 je odvozená přírodní mastná kyselina extrahovaná z rostliny zvláště bohaté na tento prvek a zároveň poskytuje výživu a elasticitu vlasům.

PROTEINOVÝ EXTRAKT Z QUINOI - zvyšuje barevnou stálost, minimalizuje oxidační stres díky bohatému složení aminokyselin a zvyšuje lesk vlasů. Quinoa, která byla vybrána pro produkci barev je pěstována v Peru a respektuje místní populaci a území.

Bez PPD (p-fenylendiaminu) a parabenů

Zdroj: davines.com

Mask Vibrachrom Davines