Vyhledávání


Kontakt

Kadeřnictví Marcela Knoblochová
Příkrá 282/6
Praha 4
14700

+420 776 717 075

E-mail: marcela@kadernictvi-marcelaknoblochova.cz

TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ - NOVINKA V NABÍDCE SLUŽEB KADEŘNICTVÍ MARCELA KNOBLOCHOVÁ

12.06.2016 17:54
Trichologické vyšetření certifikovaným trichologem

Co je to trichologie: je to vědní obor vycházející ze spojení věd kosmetiky a dermatologie (patologické anatomie a biologie)

Čím se trichologie zabývá: zájem trichologie se soustřeďuje na hygienu vlasů, jejich zdraví a krásu. Tricholog se věnuje péči, hygieně a léčbě vlasů včetně vlasových cibulek a vlasové pokožky. Péče o vlasy znamená nejen pečovat o vlasy samotné, ale pečovat i o vlasovou pokožku. Její stav bývá totiž příčinou většiny problémů. Trichologie spočívá ve schopnosti správně identifikovat vady a anomálie vlasů včetně vlasové pokožky, a v nabídce řešení vhodnými trichologickými/ léčebnými přípravky a postupy ke zlepšení stavu vlasů a vlasové pokožky.

Trichologie řeší problémy, jako jsou: padání a řídnutí vlasů, alopecie (místní ztráta vlasů), mastné vlasy, seboroická dermatitida, lupy, šupinatění pokožky, lupénka, suchá a dehydrovaná pokožka a vlasy, vlasy poškozené nevhodnými chemickými zásahy.

 

Trichologické vyšetření: diagnostikou vlasové pokožky a vlasů pomocí mikrokamery zjistíme příčinu problémů s vlasovou pokožkou a vlasy.

Součástí trichologického vyšetření je zaznamenání informací o zdravotním stavu, životním a stravovacím stylu zákazníka, o kvalitě vlasů a pokožky, rodinné dispozice (geneticky podmíněné poruchy), atp.

Podle výsledku trichologického vyšetření je zákazníkovi doporučený další postup a léčba pomocí léčebných přípravků. Trvání léčby závisí jak na důslednosti v přístupu k léčbě zákazníkem, tak na individuální reakci organizmu – u někoho se problém vlasů a vlasové pokožky může podařit vyřešit během 2 – 3 měsíců, u někoho to může trvat více jak půl roku.

Termín kontroly se doporučuje v závislosti na závažnosti stavu od 3 týdnů až po 2 měsíce.

Objednat se můžete

na tel.: 776 717 075, nebo e-mailu: marcela.knoblochova@gmail.com