Vyhledávání


Kontakt

Kadeřnictví Marcela Knoblochová
Příkrá 282/6
Praha 4
14700

+420 776 717 075

E-mail: marcela@kadernictvi-marcelaknoblochova.cz

Péče o vlasy s trvalou preparací - aktualizováno

15.03.2013 21:00

Podobně jako přirozeně vlnité či kudrnaté vlasy, potřebují vlasy s trvalou preprací specifickou péči.

Takovéto vlasy se mohou vyznačovat porézností - určitou hrubostí a suchou texturou, ztrátou vlhkosti, krepatostí, tudíž menším leskem, obtížnější upravitelností. Trvalá preparace je přípravek s intenzivním účinkem, který přestavuje chemickou strukturu vlasů. I následky působení trvalé na kvalitu vlasů jsou intenzivní.

 

Vlasy je potřeba zvlhčovat, zvláčňovat, dodávat jim lesk, podporovat v udržení si nového tvaru. K tomuto účelu jsou vhodné přípravky určené specálně pro kudrnaté a porézní vlasy. Při požadavku zvýraznit a podpořit vlny nebo kudrny bych doporučila konkrétní výrobky od Davines LOVE Shampoo Curl šampon pro podporu vln, který díky obsahu esenciálních extraktů se speciálními pečujícími přídavky zanechává vlny lehké, oddělené a nezacuchané. MYRTOVÝ EXTRAKT obnovuje vlhkost pro hebkost a lesk. VITAMÍN C zajišťuje antioxidační účinky. OLIVOVÝ OLEJ pomáhá získat zpět lipidohydratační rovnováhu, která je důležitá pro vlnité vlasy, které mají tendenci k vysoušení. Vlasy jsou hebké a jemné.

Davines LOVE Conditioner Curl kondicionér pro podporu vln - luxusní krémový kondicionér se zjemňujícími a intenzivními účinky proti vysoušení doplňuje LOVE Shampoo Curl. Výsledkem jsou poddajné, jemné a pružné vlny, které se nezacuchávají. PISTÁCIOVÝ OLEJ s antioxidačními a antiagingovými účinky, RÝŽOVÉ VOSKY vyživují vlasy do hloubky a chrání je před vysoušením.

Vlasy po umytí a nanesení kondicionéru rozčešte hřebenem se širokými zuby. Po vypláchnutí kondicionéru přebytečnou vodu z vlasů něžně vymačkejte do ručníku, nebo je do ručníku zabalte a nechte chvíli odpočinout. Poté vlasy již pokud možno nečešte nebo jen opatrně prsty. Naneste MOMO Curl Enhancing Serum Davines nebo stylingový produkt -inspirace na následujích řádcích - a vysušte fénem nastavený na nízký stupeň s difuzérem (rozptylovačem vzduchu) nebo bez difuzéru. Pokud si budete vlasy sušit v předklonu přes hlavu, tak většího objemu - hřívy, jestli chcete menší objem zvlněných či kudrnatých vlasů sušte vlasy ve vzpřímené pozici hlavy.

Vlasy vkládejte do paraboly difuzéru nebo dlaně, přibližte k hlavě aby se vlasy jakoby zmuchlaly a sušte bez kmitání fěnem, snažte se aby vlasy zůstávaly co nejvíce ve spojených vlnitých pramenech. Buďte trpělivý a postupně vysušte všechny vlasy, na závěr přepněte fén na studený stupeň a prosušte vlasy jím. Nakonec si do dlaní naneste malé množství třeba stejného produktu, který jste použili na mokré vlasy před sušením a vlasy s ním promačkejte a upruvte do tvaru účesu.

Další pečující přípravky:

MOMO Moisturizing Curl Enhancing Serum Davines - hydratace pro suché a dehydratované vlasy, podporuje tvar vln a kudrn, po jeho použití již nejsou nutné další stylingové produkty, stačí vlasy vysušit za pomoci difuzéru

Stylingové (tvarovací, fixační) produkty:

OI / olej Davines - Absolutně zkrášlující elixír -  pro styling i péči - dodá vlasům uhlazení, lesk a péči s jemným stylingovým účinkem

No 14 For Wizards Davines - Sprej s mořskou solí pro zkrocení kadeří a definování jejich tvaru, pro matný vzhled

No 9 For Wizards Davines 250ml - Strukturální mlha pro fixaci kudrn na míru a zachování jejich tvaruProtein

Protein Sculp Defining Davines - Proteinová emulze - oil non oil - pro vláčný i vlhký vzhled vln, lesk a ochranu vlasů

Shaping Gel Defining Davines - Tvarovací gel

Relaxing Fluid Defining Davines - Relaxační fluid pro momrentální nápad vyfoukat si vlasy přes kartáč a vlny uhladit

Invisible Styling Cream Defining Davines - Neviditelný stylingový krém pro měkkost kudrn a jejich silnou fixaci 

 

Neváhejte a přijďte si popovídat o Vašich vlasech do Kadeřnictví - Marcela Knoblochová, společně najdeme nejoptimálněší způsob jak pečovat právě o Vaše vlasy!