Vyhledávání


Kontakt

Kadeřnictví Marcela Knoblochová
Příkrá 282/6
Praha 4
14700

+420 776 717 075

E-mail: marcela@kadernictvi-marcelaknoblochova.cz

Služby

Kadeřnictví Marcela Knoblochová  =  osobní přístup, pečlivé provedení, odborné poradenství, trichologické vyšetření a doporučení léčebné péče, příjemné a klidné prostředí pro Váš odpočinek od shonu a ruchu.

 

Trichologické vyšetření vlasů a vlasové pokožky
   Pro řešení problémů s vlasy jako jsou lupy, svědivá a šupinatá pokožka, padání a řídnutí vlasů, lupénka či seboroická dermatitida. Pomocí trichokamery je provedeno vyšetření pokožky hlavy a vlasových cibulek, a stanovena diagnóza. Následuje doporučení péče o pokožku hlavy a vlasy s pomocí trichologických produktů pro léčení konkrétních potíží a úpravu životního stylu včetně stravy a dalších způsobů péče o sebe sama. Po 1 - 2 měsících se sleduje vývoj vlasů a pokožky.
   V závislosti na závažnosti problému, důslednosti léčby a individuální reakci organismu na léčbu, její tvání může být 3 až několik měsíců.

Stříhání

  Kvalitní střih je základem Vašeho dokonalého vzhledu. Pouze profesionální a vstřícný kadeřník Vám může tuto samozřejmost nabídnout. Proto neváhejte a svěřte se do rukou Marcely Knoblochové. Jsem si jistá, že budete spokojeni.

Barvení

  Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže. Správně zvolený odstín podtrhne Vaši osobitost a dokonale doplní střih vlasů. Barvy Davines dosahují té nejvyšší kvality, spolu s pečlivě volenou recepturou respektující Vaše požadavky a kvalitu vlasů, dosahuji vynikajících výsledků k Vaší spokojenosti. Perfektní výsledek odborně provedených technologických postupů při nanášení barev zajistí Váš bezvadný vzhled.

 

 

Trvalá preparace

  Příroda Vám nenadělila vlny či kudrny, vlasy Vám plihnou, nedrží tvar? Pomoci Vám můžeme spolu s trvalou preparací Balance Curling System. Odborně provedená preparace dokáže s vlasy zázraky. Ráda Vám to dokáži.

 

 

 

 
 
Produkty

Je pro Vás nanejvýš důležité pečovat o své vlasy, o sebe? S produkty vynikající italské značky Davines není žádný problém s vlasy neřešitelný, i bezproblémové vlasy s Davines získají ochranu, péči a fantastický vzhled.

Firma Davines – je od počátku zaměřena na tvorbu kvalitních produktů, které jsou vědecky vyvíjeny a vyjadřují svůj charakteristický styl a ducha. Kvalita, jež znamená svobodu tvořit ty nejlepší produkty s pečlivou pozorností a respektem vůči životnímu prostředí, s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí a vědecké přesnosti tak, aby byla zaručena bezpečnost zákazníků.

Davines používá pouze obnovitelné zdroje a je certifikován ISO 9001.